Modern Sera malzemeleri üretimi ve sera kurulumu alanında faaliyet gösteren Aytekin Group, seracılıkta önemli yeniliklere imza atmış ve diğer sera firmaları arasında zirvedeki liderliğini hep korumuştur.

Aytekin Group,  AYS Proje markası ile geliştirdiği ürüne özel sera modeli ile anahtar teslim sera projesi yapmaktadır. Bu sayfada domates serası hakkında şirketimizden edinebileceğiniz bilgiler aşağıda sıralanmıştır.

  • Domates serası kurulum maliyeti?
  • Domates serası modelleri?
  • Domates serası nasıl yapılır?
  • Domates serası konstrüksiyon?
  • Domates serası maliyeti?

Domates en çok tüketilen önemli sebzelerden biridir. Ülkemizin tüm tarımsal alanlarında açıkta yetiştiriciliği yapılmasına rağmen örtü altı yetiştiriciliği daha çok Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesinde yapılmaktadır.

Domates serası kuran firmalar, şirketler, domates serası yapan şirketler firmalar, salkım domates serası firması, domates serası firmaları, domates serası şirketi, domates serası şirketleri.

Domates, soğan ve patates ile birlikte hem Türkiye’de hemde dünyada en çok tüketilen sebzelerinden biridir. Türkiye domates üretiminde ve ihracatında önemli yer almaktadır. Domates üretimi Akdeniz, Marmara ve Ege Bölgelerinde özellikle de Antalya, Bursa, Manisa ve İzmir ilerinde yoğunlaşmıştır. Domates ihracatçısı olan Türkiye ihracatının büyük bölümünü Rusya’ya yapmaktadır. Türkiye domates verimi, üretimi ve tüketiminde dünya ortalamasının üzerindedir.

Domates serası firması, domates serası firmaları, domates serası şirketi, domates serası şirketleri, modern yüksek domates serası imalatı, domates serası kredisi

Domates serası için kredi, domates serası yapımı, domates serası geliri, domates serası konstrüksiyon, polikarbon domates serası, naylon domates serası, domates serası fiyatı, domates serası kurulumu, domates serası projesi, domates seracılığı, domates serası imalatı, domates serası kredisi, domates serası kredileri, serada domates yetiştiriciliği.