Sera Sistemleri

Aytekin Group her sera projesini yatırımcının ihtiyaçlarına göre planlarlar, Aytekin Sera Sistemleri 1968’den bugüne kaliteli sera malzemeleri üretimi yapmaktadır. Sera çelik konstrüksiyon malzemeleri standartlara uygun, yerli ham madde ve iş gücü ile üretilmektedir. Aytekin sera sistemleri galvaniz boru, profil, oluk ve bağlantı ekipmanları imalatı yapar. Bu sera konstrüksiyon malzemelerinin imalatı fabrikamızda yapılmaktadır. Profesyonel seralarda oluk altı yüksekliği yetiştirilecek ürün ve yatırımcı talebine göre ayarlanabilir. Tüm sera konstrüksiyon ekipmanları sera kurulumu yapılacak olan araz iklim koşullarına uygun üretilmektedir. Bu sayede en yüksek rüzgar ve kar yüklerine dayanıklıdır.

Modern Sera Sistemleri

Modern sera sistemleri, bir fideden 12 ay boyunca hasat yapmaya olanak sağlamaktadır. Modern sera teknolojileri sayesinde sera içerisinde kışın ısıtma, yazın soğutma yapılabilmektedir. Bu teknoloji her iklim koşuluna uygun olarak projelendirilmektedir. Aşırı nemli, Aşırı sıcak, Aşırı soğuk ya da Aşırı kuru iklimler bu teknoloji ile yatırım yapılabilir hale gelmektedir.

sera sistemleriKonstrüksiyon Sistemleri
Sera Bitki Askı Tel Sistemi
Polikarbon
Sera Isı Perdesi Sistemleri
Plastik Sera Örtüleri
Sera Isıtma Sistemleri
Sera Isıtma Kazanı Sistemleri
Sera Sulama Sistemleri
Sera Sirkülasyon Fanları
Sera Fan Pad Sistemi
Sera İklim Kontrol ve Otomasyon Sistemi
Sera Gutter ve Askı Sistemleri
Sera Havalandırma Sistemleri

 

Aytekin Group olarak; Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Pakistan, Rusya başta olmak üzere 30 dan fazla ülkeye sera kurulumu ve sera malzemeleri ihracatı yapıyoruz.

Antalya, Aydın, Muğla ve İzmir ilk sırada olmak üzere Türkiye’de tüm illere anahtar teslim sera kurulumu ve sera firmalarına sera malzemeleri satışı yapmaktayız.

Daha önce kurduğumuz sera projeleri